O nás

Môže mať vôbec nejaká huba alebo bylina zásadný vplyv na organizmus? Na túto otázku by vedel odpovedať už Alexander Fleming. Objaviteľ antibakeriálneho pôsobenie huby Penicillium. A to sme len pri nižších hubách a látkach izolovaných z tejto paplesne. Vyššie huby sú len veľmi málo prebádané a v západnej medicíne len sporadicky zaraďované do procesu liečby.

Čo robíme a Prečo?

Prinášame hodnotu v podobe výrobkov z medicinálnych húb a doplnkového sortimentu, ktoré máme my samy vyskúšané a overené. V tomto prípade sa pre Vás stávame „laboratórnymi králikmi“, ktorí majú produkty vytestované na sebe a okolí do najmenších detailov. Vieme Vám tak odpovedať na Vaše špecifické otázky. Táto práca je pre nás hobby.

Ako prvú medicinálnu hubu sme do nášho portfólia zaradili Ganodermu, alebo Reishi. Vybrali sme si ju práve preto, pretože podľa TČM rieši všetkých 5 elementov životného cyklu. Je teda veľmi univerzálnou a dobre prijímanou organizmom. Aktuálne si ju u nás môžete vybrať v troch silách v kapsulovej forme. Prípadne ju môžete prijímať v podobe kávy, čo je aspoň pre nás veľmi obľubený spôsob konzumácie. Produkty nájdete TU. 

V sekcii produkty ďalej môžete nájsť aj výrobky z konope, s ktorými máme veľmi dobré skúsenosti a preto radi informáciu posunieme ďalej. Ďalšia huba, ktorú sme zaradili do portfólia je Čaga, Cordyceps Sinensis a ďalšiu liečivú rastlinu Pestrec Mariánsky. Stále pre Vás pripravujeme ďalšie novinky. Máte sa na čo tešiť. 🙂