Úvodný obrázok

Medicinálne huby

Aktivujte svoju vnútornú silu

Doručenie zdarma

Pri každej objednávke od 20€

Telefonická podpora

Pomoc pri výbere, možnosť objednať telefonicky

Garancia

Len overené, čisto prírodné produkty

Produkty skladom

Väčšinou ihneď pripravené na odoslanie

Rýchle dodanie

Odosielame na druhý deň

Veľa možností platby

Kartou, na účet, na dobierku alebo cez Paypal

Kategórie

Aktuálna ponuka

Najpredávanejšie produkty

OD 15€ DARČEK ● OD 20€ DORUČENIE ZDARMA

Pozitívne účinky Reishi som cítil už na 5. deň. Užíval som jedno balenie Reishi Spore Oil Softgel. Pociťujem zlepšenie spánku, väčšiu chuť do jedla, lepšie spracovanie stresových situácií. Zatiaľ žiadne negatívne účinky. Prvé účinky sa prejavili asi po 5 dňoch užívania – 1 kapsula denne, v ťažších obdobiach užívam 2 kapsule denne.

Viktor, dizajnér, Modra

Vďaka Reishi som sa zbavila sezónnej alergie. Kapsle REISHI EXTRAKT mi pomohli prekonať sezónne alergie.

Ivana, , Hlohovec

Olejček z Reiši mi upravil trávenie. Reishi olej zo spóry mi pomohol s tráviacimi problémami ako bolesť žalúdka, pomalé trávenie a nepravidelné a problémové vyprázdňovanie. Ďalej problém so zaspávaním a s častým budením sa počas noci. Prespím celú noc a vstávam oddýchnutá. Ďakujem.

Ildikó, úradníčka, Farná

Reishi mi veľmi pomáha v období stresu. Reishi olej užívam počas náročných období. Vtedy akoby lepšie zvládam emocionálne náročné a stresujúce situácie. Cítim sa vitálnejšia.

Marta, účtovníčka, Trnava

Certifikáty

Medicinálne huby, Reishi, Ganoderma, Lingzhi

Medicinálne huby, sila v najúčinnejšej forme

Medicinálne huby – Rejši, Ganoderma Lucidum, Reishi, Lingzhi sa v tradičnej medicíne využívajú už po dlhé stáročia. Ich účinky vysoko hodnotili už starí Číňania, Egypťania, Rusi…

Táto zázračná huba rieši a vplýva na všetkých 5 elementov podľa tradičnej čínskej medicíny. Užívaním Reishi posilňujeme organizmus a môžeme opäť nájsť svoju stratenú rovnováhu zdravia. Tvorí významný článok v prevencii civilizačných chorôb. Tradičná čínska medicína (TCM) a iné prírodné liečiteľské systémy ju považujú za zázračný dar prírody, tradícia ich používania je stará na štyritisíc rokov.

Objavte s nami výhody užívania našich preparátov.

Čo sú medicinálne huby?

Zistiť viac